(Artikelen)
Heeft u een korte vraag?
Of wilt u wat weten over een product?
De status van uw order?
Of wilt u een proefdruk ontvangen via Whatsapp dat kan!
Voeg ons toe als Klantenservice Lef en we helpen u graag!
Helpdesk
Wij zijn telefonisch bereikbaar voor al uw vragen. Tevens kunt u uw vragen stellen via de geavanceerde offertemodules op de shop. Wij helpen u graag! En wilt u weten of uw order al klaar is of heeft u een andere kleine vraag? App ons dan via Whatsapp op onderstaand mobiele nummer. We proberen zo snel mogelijk te reageren.
Proact Jasje met opstaande kraag
PA378 | Jasje met Opstaande Kraag – Proact
De Proact PA378 Jasje met Opstaande Kraag is een sportief herenjasje van 310 g/m² in 94% polyester en 6% elasthan voor optimaal comfort. Voorzien van een ritssluiting, 2 ritszakken met warmtegelaste afwerking aan de voorkant en nauwsluitende boorden aan mouwen en onderkant met contrasterend elastisch stuk. Ideaal voor een urban sportieve look en perfect om te bedrukken met jouw eigen ontwerp.
Kenmerken
- Samenstelling: 94% polyester / 6% elasthan (Heather varianten: 79% polyester / 15% viscose / 6% elasthan)
- Gewicht: 310 g/m²
- Pasvorm: Herenmodel
- Kraag: Opstaande kraag
- Sluiting: Ritssluiting
- Zakken: 2 ritszakken met warmtegelaste afwerking aan de voorkant
- Afwerking: Nauwsluitende boorden aan mouwen en onderkant met contrasterend elastisch stuk
Certificeringen & duurzaamheid
- PETA Approved / VEGAN: Diervriendelijk geproduceerd
Beschikbare maten
XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL
Dezelfde lijn
- PA379 – PA379 | Damesjasje met Opstaande Kraag
Kleuren
Ash Heather, Black, Deep Grey Heather, French Navy Heather, Light Khaki Heather, Sporty Khaki
De kleuren op de foto's kunnen iets afwijken van de werkelijkheid. Om de kleurechtheid zeker te weten, kun je de kleurenstalen bij ons in de drukkerij bekijken en beoordelen om de beste keuze te maken.
Maattabel
De maattabel staat altijd in de overzichtsfoto bij het product, zodat je de juiste maat kunt kiezen. Houd er rekening mee dat de maten een paar procent kunnen afwijken.
Bedrukken in Nijmegen
Wil je het Proact PA378 Jasje laten bedrukken? Bij Kwestievanlef Textieldrukkerij in Nijmegen bedrukken wij jouw ontwerp op dit jasje. Neem contact met ons op voor een vrijblijvende offerte!